SitDesign İstanbul merkezli, 33 yıllık tecrübeye sahip, iç mimarlık alanında tasarım, ar-ge ve imalat yapan bir kuruluştur.

Kendi bünyesinde butik bir mimari ekip bulunduran firmamız, kişiye ve mekana özel  tasarım, konsept fikirleri geliştirmektedir. İmalatı yapılan iç mekan ürünleri Sitdesign garantisi altında kullanıma sunulmaktadır.

Sürekli gelişen ve yenilenen global etkileri doğru çizgide takip ederek tarzımıza yansıtıyoruz. Müşterimizin her isteğini kendimize görev ve sorumluluk edinip kendi marka çizgimizi bozmadan ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Doğada bulunan her malzemeyi hayata geçirerek, farklı renk ve dokularla birleştiriyoruz. Malzemelerin tasarım ile bütünleşen ritmini sizlere kalite ve memnuniyet garantisiyle sunuyoruz.

Başlangıçta, Hollanda merkezli çalışmalara imza atılmış ve daha sonra uluslararası arenada ürünlerimiz beğeni kazanmıştır.

Uluslararası arenada kazanılan ünvan ve tecrübeler, ulusal piyasa koşullarına uyum sağlama esnekliği, ürün varyasyonu, dayanıklılık ve estetik anlayışımız geleceğe güvenle bakmamızı sağlamaktadır.